viens traks tarakāns galvā
autors: Santana | pievienots: 08.12.2013 - 17:18
lasīts: 93x, Tēmas: Santana

Dzīves laikā cilvēkiem ir daudz dažādu stresu, vieni sīkāki, otri lielāki, bet neviens cilvēks nav nodzīvojis mūžu, neizbaudīdams uzvilktu nervu efektu.
Viens stress ir mana vislielākā fobija - man ļoti nepatīk uzstāties publiski. Esmu nodalījusi uzstāšanos. Tāda, kas notiek šaurā lokā ar pazīstamiem cilvēkiem man it nemaz neietekmē. Pat sēdes kopā ar bariņu savu kolēģu vairs neliekas nekas drausmīgs, mazliet sausums mutē ir gan, bet tas stress ir pārejošs. Bet ir viena lieta, kas grauj visu manu pārliecību - pārpildīta auditorija ar dažādiem gudriem profesoriem pirmajās rindās, kas Mēness fāžu ietekmē to vien gaida, lai varētu studentam uzdod āķīgu jautājumu, kurā ietverti visi iespējamie teorētiskie termini, kurus gadu gaitā uzskatīju par nevajadzīgiem, jo "var taču visu izskaidrot vienkāršākā valodā". Diemžēl profesorus neinteresē mana nekompetence. Jau gara acīm redzu, kā es desmitkārt zaudēšu valodu, minstināšos, pārteikšos, izteikšu pārāk krasus apgalvojumus, kurus nemaz negribu izteikt. Un tad būs tas pats, kas vienmēr: profesori saskatīsies caur saviem briļļu rāmjiem un atliks vien cerēt, ka nebūšu apkaunojusi sevi uz atlikušajiem 75 gadiem (vai cik nu man lemts dzīvot).
Vēl dienas sākumā teicu, ka esmu ārprātā mierīga, taču tagad man acu priekšā rādās gudrus ģīmjus savilkuši profesori. Pirms miega ķeršos pie nervu tējas, rīt būšu izdomājusi visus scenārijus, kā pašnogalināties gadījumā, ja ģimenei būs jāzvana un jāsaka, ka es ATKAL izgāzos, jo netiku galā ar stresu.
Un jā, ārā ir sniegs, bet, pie velna, mani interesē tikai viena lieta - es gribu beidzot pateikt skolai atā!


Lai pievienotu komentārus, lūdzu autorizējies!
nafta 09.12.2013 - 17:35
.jāskatās trešajā acī niknajiem profesoriem.

Šinšilla 09.12.2013 - 15:27
Njā,Santana,traki,man toreiz bija gudri jāizrunājās.Hm,varbūt labāk ir ja tajā mirklī it kā redz sevi no malas,divatā ar sevi,un zāle tukša..

Santana 09.12.2013 - 10:13
Šinšilla, tas laikam atkarīgs no vairākiem apstākļiem, šoreiz ir pats sliktākais gadījums no visiem - cilvēku uzklausa un vērtē. Manā skatījumā nav nekā drausmīgāka par publisku vērtēšanu. Murmulis & snakes - paldies! :)

Šinšilla 09.12.2013 - 08:04
Mja,laikam kā kuram..citam ir lampu drudzis,citam ne,man ne.2x nācās piedalīties tv raidījumos.Nez,nebija ne vaina,tik pirms tam uznāca traka smieklu lēkme:D

snakes 09.12.2013 - 00:00
kādi cilvēki, tādi blogi..

murmulis 08.12.2013 - 23:29
Ohoho, loudā sāk parādīties inteleģenti blogi,forši..ggg.

brodjaga 08.12.2013 - 22:49
Nu ir dažādi ieteikumi kā cīnīties ar publiskās uzstāšanās stresu, kas piemīt daudziem. Patiesībā jau tur katram savs. Varētu ieteikt iepriekšējo vakaru pavadīt draugu patīkama sabiedrībā. Sākot uzstāšanos izvēlies no zāles vienu vai divus patīkamus sev cilvēkus skaties uz viņiem un stāsti visu viņiem . Var pat ja iespējams ieaicinat draugus. Ja iespējams noorganizēt sev ūdens glāzi pa rokai. Pirms uzstāšanās vari pajokot ar auditoriju par savu satraukuma lielumu, tas arī varētu līdzēt kontaktam. :) un lai kāds patur īkšķus par Tevi! :) veiksmi!

Santana 08.12.2013 - 20:02
er4ij, nu nezinu, vai palīdzēs man tāda pārliecība, bet es centīšos sakoncentrēt visas smadzeņu šūnas, lai no manis nāktu ārā tikai pērles! :D

IndesTante 08.12.2013 - 19:49
Profesoriem varbūt katrā kabatā pa šokolādes cepumam

er4ijs 08.12.2013 - 18:47
Santan. . A esi ar pārliecību, ka tie profesori mācās un tu māci viņus