šeit jābūt četriem komentāriem.
autors: Santana | pievienots: 12.05.2014 - 15:02
lasīts: 124x, Tēmas: Santana

Pašnāvība. Bezdarbība ir sevis sakropļošana, bet to tikai saprot ar laiku. Man jāgaida vasaras vidus, lai, iespējams, atkal iekļūtu darba apritē un vispār es tikai mazliet vairāk kā nedēļu sēžu mājās, bet mani jau ir pārņēmušas bezcerīgas domas par tuvāku un tālāku nākotni. Cilvēkam jāmāk pašam sevi izklaidēt un es cenšos, bet vienatnes brīži kļūst biedējoši nomācoši, lai gan agrāk man likās, ka nav nekā labāka kā sēdēt klusumā un lasīt labu grāmatu. Tagad mans prāts grib realizēties, bet man kādus 3 mēnešus jāatvelk elpa. "Varēsi atpūsties!", priecīgi uzmundrināja manas kolēģes un man pirmajās 3 brīvdienās arī tā likās, bet tad ar laiku kļūst nomācoši un pat pretīgi. Jo paredzami. Un, neiegūstot ikdienā neko jaunu, es jūtu, kā palēnām degradējos. Pusotras nedēļas laikā. *smiekliņi*
Cilvēkam vajag nodarbošanos. Un, lai gan man darbs bieži izveda no rāmjiem, tas tomēr kaut kādā ziņā terapeitiski palīdz. Nedomāt. Jo, izrādās, ka domāšana mēdz būt slimīga, kad tā kļūst pārāk intensīva un nedod mieru, kā tas ir man pēdējos 3 gadus. Mazā, stulbā balstiņa, kas visu laiku atgādina, ko neesi vēl paspējis izdarīt. Tā noklust tikai tad, kad nav laika sēdēt un apcerēt. Un bez tās ir krietni labāka dzīvošana. Un nonācis ir līdz tādam punktam dzīvē, kad sāc apdomāt par strādāšanu strādāšanas pēc. Ne tāpēc, lai pelnītu, bet tāpēc, lai rukātu un dienas beigās spēka pietiktu vien gultas saklāšanai. Izrādās, ka cilvēks alkst arī pēc šādiem momentiem dzīvē..


Lai pievienotu komentārus, lūdzu autorizējies!
IndesTante 13.05.2014 - 14:24
<<nokaunās par savu neciešamo niķi pārgudri pamācīt .blush.

Santana 13.05.2014 - 13:07
IndesTante, nu tu jau zini, kam jāseko atbildē "bla bla bla, naudas nav daudz, nav, pie kā braukt" utt., tāpēc pat necentīšos aizstāvēties, jo labi zinu, ka var izdomāt, kā sevi nodarbināt. :D

ZORRO 13.05.2014 - 08:22
Murmul cik isdzeri pirms iekomenteji? :D Indes Tant tur pat ar tris meneši var pa maz sanakt ja labi ķeras klāt ;)

IndesTante 13.05.2014 - 00:26
Trijos brīvos mēnešos var radu saimi apceļot.. Var kādai večiņai dārzā palīdzēt, kaut ko saaudzēt.. Var Latviju iepazīt. Vai ideju trūkst?

murmulis 12.05.2014 - 23:50
Aha.. Pa nakti nosapņoju nu tāāādas meitenes... Tikai čo ta nesastapu tās meitenes šodien. Laikam vainīga Eirovīzija un Polija..ggg.

ZORRO 12.05.2014 - 21:53
tur jau bij domats vismaz 4komentariem nevis tikai :D ,bet par to sapņosanu es piekrītu ir jasapņo ,bez sapņošanas nekas jauns nekad nav ticis nedz izdomats ne radīts ,iesakuma visam ir sapnis ,ideja un tikai pectam kautkadrealizacija, kaut vai tas atiecas uz dzīves mēŗķiem ,ne velti saka isdzīvo savu sapni ;)

Santana 12.05.2014 - 20:45
Es vispār necerēju, ka būs kāds komentārs :D Miegapele, man atkal sapņošana nepalīdz, tad es iegrimstu kaut kādās ilūzijās un netieku no tām vaļā. Tāpat kā man ir tendence priekšlaicīgi uzburt ainu un sapriecāties, bet realitāte izvēršas pavisam citādāk. :)

murmulis 12.05.2014 - 19:45
Mēs taču domājām, ka viņa kaut ko darīs lietas labā (izdzēsīs komentārus)..ggg.

Borisins 12.05.2014 - 19:22
Jūs esat tādi badass'i, skaidri un gaiši taču virsrakstā norādīts, cik komentāriem jābūt :D

miegapele 12.05.2014 - 18:21
Es arī esmu tas darba rūķis, vienmēr kā vāvere ritenī, un kad pienāk brīdis atpūtai, tad sākas neliela panika, jo atpūsties vairs nemāku. Galu galā tā atpūta noved pie lielāka noguruma, nekā strādāšana. Bet tas tāds laikam atbildīgu cilvēku slogs, man tā gribētos domāt. Tie, kas bezatbildīgi, tiem vienalga, tie var slinkot. Vienīgais ko nepiekrītu, par sapņošanu. Es ļoti daudz sapņoju, es daļu katras savas dienas pavadu sapņojot un fantazējot, bet es neesmu ne vientuļa, ne māksliniece. Sapņi vienkārši mani daļēji uztur, jo tas ir lielisks veids, kā atslēgties no realitātes un lielisks veids kā saglabāt savus mērķus un celt latiņas.