.kā es pieaugu.
autors: Natuzzi | pievienots: 25.07.2014 - 21:01
lasīts: 71x, Tēmas: natuzzi

.. par prieku , kurš dzimst savādak kad pieaugam =)) .. es pieaugu ap četrdesmit ..gados no 30-40 izdzīvojot tādu piedzīvojumu gammu , kādu nekad nebūtu piedzīvojusi-ja pieaugtu ātrāk .. un nekad nebūtu pieaugusi-ja to neizdzīvotu ..es baidījos realitātes , šausmīgi baidījos patstāvības un pienākumu, baidījos atbildības .. ne jau par darbu ..par sevi .. un tikai ..bet tas viss ir mans , to neatkārtot un to nav iespējams iegrāmatot ..un pieaugam mēs tikai tad , kad esam gatavi-gatavi dzīvot ..līdz tam ir polnijs pizģeC un ruma plūdi =DDD ..pilnīgs poh =DD ..
..tagad ..tagad prieks ir trasformējies agrajā rīta pulkstenī četros ..kad māja guļ , un guļ rūķi , kad guļ mani vasarasraibumi un klusē pat peles =)))) ..kūp tase kafijas ..un gozējas tomātmaize ..joprojam mēdzu rakstīt ar roku , ar labu pildspalvu ... virknējas vārdi ..virknējas mirkļi ..iemūžinātie ..neapstādināmie ..neko nevajag turēt c i e t , tikai tad tas n e a i z i e t .sun.
.... tagad tas prieks ir aizvējā , gaidīšanā un raizēs .. un vasaras -vasaras raibumos ...hug...tu sēdi ka tāds mazs muļķis āres malā , šūpā kājas ar saviem netīrajiem īkšķīšiem .. skaties pāri lejā uz pulku .. un zini ..ka esi laimīgs ka pērnais susurs susura pļavā ..
..un kad tu sēdi uz ūdens mucas pliku pakaļu - tu zini - kāds noteikti tevi nocels , nu ja ne pusdienā , tad vakarā noteikti .. un tu jau atkal zini , ka nevajag rāpties tur , kur nevari norāpties .ggg...uz augsu nez kāpēc man vnmēr gājis raitāk nekā uz leju .. vajadzētu būt otrādi ...happy.
..tas prieks man tagad ir neiet uz darbu ..knibināt sklandrausi un mazliet slinkot ..nokāpt pagrabā un noglunkšķināt mēli gar maniem burkiem ..tā nu es pieaugu ..neko nepazaudējot .. varbūt vien dažus iedomātus draugus ...un man tā trakošana un ālēšanās bija kā aizsargmūris..es nesaku..ka ta nebiju es ..bet nu traki es jums teikšu ..traki es uzvedos =DDDD.un diezgan stulbi ar nereti=DD tā kā pieaugšana ne vnmēr nozīmē īgņošanos .. peļķes es neappeju joprojām ..tikai labas domas izglābs mūs .. ne jau īgņas un smilkstētāji ..mēs katrs esam savādāki un ari pieaugam katrs pa savam ..pats svarīgākais ir dalīties priekā..lai nepazaudētu debesis..nav visu mūžu jāstaigā pa mākoņiem -ticiet man-es zinu .. --jauku nedeļas nogali .hug.


Lai pievienotu komentārus, lūdzu autorizējies!
Urzula 26.07.2014 - 18:52
nu Tu esi vienkarši atradusi savu vietu dzīvē..var to saukt arīdzan par pieaugšanu.ja.

dzēsta 26.07.2014 - 07:14
Cmuki, pat ļoti. Eh, kā man PATIKA! :)

Natuzzi 25.07.2014 - 21:54
..kozaks ..saraustījās :))

kozax 25.07.2014 - 21:19
Kà man ßità.huh. atvainojos Netìßám.

kozax 25.07.2014 - 21:17
..skaidrs. Tev arì! 8)

kozax 25.07.2014 - 21:17
..skaidrs. Tev arì! 8)

kozax 25.07.2014 - 21:17
..skaidrs. Tev arì! 8)